Oferta

Wybierz swój abonament

Wybierz abonament dla siebie zależnie od tego jak szerokiego zakresu usług potrzebujesz. Nie musisz decydować o technicznych parametrach, bowiem nie różnicujemy pakietów pod tym kątem.

basic

$10

per month

  • 2 GB Memory
  • 1 vCPU
  • 30 GB SSD Disk
  • Unlimited Transfer
Wybierz

basic

$50

per month

  • 2 GB Memory
  • 1 vCPU
  • 30 GB SSD Disk
  • Unlimited Transfer
Wybierz

Wybierz projekt swojej strony

To my przygotujemy stronę dla Twojej firmy – Ty wybierz projekt, który najbardziej Ci się podoba i przygotuj zawartość (treść, zdjęcia, filmy).
Możesz sprawdzić jak zaproponowane przez nas projekty będą wyglądały w różnych zestawieniach kolorystycznych, przy zastosowaniu różnych motywów branżowych a nawet z Twoimi zdjęciami.
Dbamy o to, aby nasze strony były responsywne  – dostosowywały się do ekranów różnej wielkości (niezależnie od tego czy jest to np. laptop czy smartfon) i posiadały certyfikat SSL (zapewniający bezpieczne połączenie internetowe).

Gotowe projekty 

Skorzystaj z całkowicie gotowego projektu strony. Zbudowaliśmy je z najczęściej wykorzystywanych przez Klientów modułów. Wystarczy, że wybierzesz projekt, który najlepiej spełnia Twoje potrzeby, prześlesz nam zawartość, którą chcesz w nim umieścić a my przygotujemy stronę dla Twojej firmy.

Wybierz stronę
Projekty z możliwością wyboru modułów

Jeżeli żaden z całkowicie gotowych projektów nie wpisuje się w Twoje potrzeby wskaż projekt, który najbardziej Ci się podoba  i wybierz moduły, z których ma być zbudowana  strona. Prześlij nam zawartość, którą chcesz w nich umieścić a my zajmiemy się przygotowaniem strony dla Twojej firmy.

Wybierz stronę
KREATOR LOGO

Jeśli nie masz jeszcze logo dla swojej firmy skorzystaj z naszego prostego i intuicyjnego kreatora.

Kreator logo
DOMENA

Możesz skorzystać z naszej darmowej domeny onibo.pl lub  – jeśli wolisz – wybrać inną, której zakupem my się zajmiemy.

Wybierz domenę
POZYCJONOWANIE

Pozycjonowanie to usługa zwiększająca Twoją widoczność w sieci. Nasze pakiety zawierają różny zakres tej usługi.

Dowiedz się więcej