Twoja domena

STRONA GŁÓWNA / TWOJA DOMENA

DOMENY

Domena już za 0zł !!!

Decydując o adresie strony masz 3 możliwości:
– darmowa domena onibo.pl
– podpięcie posiadanej już przez Ciebie domeny
– wybór płatnej domeny

Darmowa domena OnibO

W ramach abonamentu oferujemy darmową domenę Onibo. Jeśli zdecydujesz się z niej skorzystać adres strony będzie miał wtedy postać www.abcde.onibo.pl (gdzie abcde to wybrana przez Ciebie nazwa).

FAQ

Najczęściej zadawane nam pytania dotyczące domeny

Dla posiadaczy naszego abonamentu domena onibo jest bezpłatna. Natomiast jeśli wolisz korzystać z innej domeny sprawdź jej cenę w naszej wyszukiwarce domen. Podana cena jest ceną za pierwszy roczny okres.

Oczywiście. Są wtedy dwie możliwości. Na naszej stronie możesz  wybrać domenę za dodatkową opłatą. Natomiast jeśli masz już domenę również możemy ją podpiąć pod zamówioną u nas stronę.

Każdy posiadacz abonamentu może korzystać bez dodatkowej opłaty z domeny, która będzie miała rozszerzenie onibo.pl. Oznacza to, że adres strony opłacanej w ramach abonamentu będzie miał następującą postać: www.abcde.onibo.pl (gdzie abcde to wybrana przez Ciebie nazwa).

Tak, w ramach abonamentu zapewniamy również hosting.

Proponujemy następujące płatne domeny: .com, .pl, ??????? Aby sprawdzić czy wybrany przez Ciebie konkretny adres strony internetowej jest dostępny skorzystaj z naszej wyszukiwarki domen.

Nie, domena opłacana jest z góry na okres jednego roku. W kolejnym roku cena może ulec zmianie.

Bezpłatną domenę z rozszerzeniem onibo, ustalisz z nami po wybraniu pakietu;

Wówczas skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia nazwy domeny

Jeśli już posiadasz domenę, to świetnie! Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły i podpiąć Twoją domenę pod nowo tworzoną stronę internetową.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Formularz kontaktowy

Masz do nas pytanie? Skorzystaj z formularza kontaktowego    Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

    Zostań klientem onibo.

    Zamów stronę

    -Ta strona została stworzona w onibo –